Piekarz
FOODjobs
Poznań, Wielkopolskie
‎10 godz. temu
source : Lento.pl

Firma FOODjobs dla swojego klienta z branży cukierniczo - piekarniczej poszukuje osoby na stanowisko : Piekarz Miejsce pracy : Poznań Do twoich obowiązków będzie należało : - ręczne formowanie ciasta, - przestrzeganie receptur produkcyjnych, - utrzymywanie jakości produktu, - zgłaszanie problemów związanych z surowcem, To odpowiednia praca dla Ciebie jeżeli : - posiadasz minimum rocznie doświadczenie w firmie cukierniczej lub piekarniczej, - posiadasz wykształcenie kierunkowe ( piekarz, cukiernik, technolog), - znasz metody i parametry prowadzenia ciast pszennych, żytnich i mieszanych, - potrafisz stosować się do receptur, - masz praktyczne umiejętności manualne, - posiadasz wiedzę z zakresu procesów technologicznych w piekarnictwie, - posiadasz znajomość systemów HACCP, GMP - posiadasz doświadczenie w ręcznym formowaniu ciasta.

Oferujemy : - umowę o pracę, - pracę w systemie zmianowym, - dostosowanie wynagrodzenia do doświadczenia zawodowego ( od 3 tys zł brutto w górę) Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich CV wraz z klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku