Pracownik/Pracownica farmy krów - DOJARZ (NIEMCY)
Glico Sp. z o.o.
Warsaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Agencja Pracy Glico Sp. z o.o. (nr cert. 14.954) Na zlecenie niemieckiego klienta, poszukuje DOJARZY - pracowników / pracownic farmy krów chętnych do pracy w Niemczech.

Miejsce pracy : : 39638 Klüden Ilość wakatów : : 3 Wymagania : : doświadczenia w zawodach związanych z poniższymi obowiązkami komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - warunek konieczny!!!, samodzielność, Obowiązki : : dojenie krów karmienie, pojenie, bydła dbanie o obsługiwane urządzenia dbanie o stan higieny stanowiska pracy Prosimy o przesłanie CV w języku do wyboru : niemieckim, angielskim lub polskim Co oferujemy : : atrakcyjne wynagrodzenie od 9,5 Eur brutto / godzinę, płatne nadgodziny zapewnione odpłatne zakwaterowanie (około 100 EUR / miesiąc) pełne ubezpieczenie, Wszystkie świadczenia, w tym rodzinne, przysługujące z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec stałe zatrudnienie na czas nieokreślony

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku