Pracownik ochrony-dozoru KONIN
Impuls Security Polska
Konin, Wielkopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Ochrony zatrudni do pracy na stanowisku : PRACOWNIK OCHRONY - DOZORU Miejsce pracy : KONIN - HURTOWNIA (obsługa monitoringu) OFERUJEMY :

  • pracę zmianową - służby w godzinach 18 : 00-6 : 00 oraz 6;00-18 : 00,
  • szkolenie wstępne a także niepełne umundurowanie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • terminowe wypłaty. OCZEKIWANIA :
  • orzeczenie o niepełnosprawności (mile widziane),
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • niekaralność (warunek konieczny),
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonej pracy,
  • obsługa komputera w stopniu średnim (warunek konieczny) ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
  • dozór powierzonego mienia przez system monitorujący,
  • regularne dokonywanie obchodów terenu w wyznaczonych godzinach,
  • rejestr zdarzeń na obiekcie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 531 533 200, (od poniedziałku do piątku między godziną 08 : 00 a 16 : 00).
  • Aplikuj