Operator Produkcji - darmowy transport i wolne weekendy!
Adecco Poland Sp. z o.o.
Brzeg
3 d. temu
source : infoPraca

Miejsce pracy : Opole

Zadania :

  • Proste prace manualne przy tapicerowaniu elementów do wnętrz samochodów
  • Obsługa maszyn i robotów produkcyjnych
  • Wymagania :

  • Chęć zdobycia nowych umiejętności (oferujemy kompleksowe przeszkolenie w zawodzie)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Oferujemy :

  • Darmowy transport do OPOLA z licznych miejscowości na Opolszczyźnie na każdą ze zmian
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • ZADZWOŃ : 723 190 295

    723 190 295

    Numer referencyjny : 2019 / 11 / 06 / PP