Praca na stanowisku kelner/ka
ORW MAX
Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie
8 d. temu
source : Lento.pl

Kontakt z ludźmi sprawia Ci przyjemność? Lubisz podejmować nowe wyzwania? Potrzebujemy osoby komunikatywnej, pogodnej i miłej aparycji.

Sprawdź się jako kelner / ka.Zakres obowiązków :

  • sprawna i uprzejma obsługa Gości zgodnie z obowiązującymi standardami
  • dbałość o wizerunek restauracji
  • przygotowanie stanowiska pracy
  • obsługa kasy fiskalnej i terminali kart płatniczych
  • komunikacja oraz ścisła współpraca z kuchnią.Wymagania :
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność i zaangażowanie
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków Oferujemy :
  • umowę o pracę
  • grafik pracy dostosowany do możliwości pracownika
  • szkolenie wdrażająceJeśli lubisz pracować w zespole i zainteresowała Cię oferta, to pisz! Prosimy o zawarcie klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.
  • 08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych