Ustawiacz maszyn
Relpol S.A
Żary, Lubuskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Do swojego zakładu zlokalizowanego w Żarach w woj. lubuskim poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko : Ustawiacz maszyn Wymagania : wykształcenie średnie : mechanik, elektromechanik, elektromonter, elektronik, mechatronik, ogólna wiedza techniczna, umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania się przyrządami pomiarowymi, zdolności manualne, dokładność, dbałość o szczegóły, precyzja, gotowość do pracy zmianowej, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym.

Główne zadania na stanowisku : realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy, raportowanie realizacji zadań i wyników w czasie produkcji, kontrola wyrobów zgodnie z planami sprawdzania, prowadzenie wymaganych zapisów w planach sprawdzania i kartach kontrolnych, obsługa, przezbrajanie i ustawianie maszyn zgodnie z instrukcjami obsługi stanowiskowej. Oferujemy :

 • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej rynkowo firmie, liderze na rynku w swojej branży,
 • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka od 18 zł / h)
 • przyjazną atmosferę w pracy
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku