Sprawdzona oferta KUCHARKA – niemiecka umowa o pracę
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
Warszawa, Mazowieckie
16 d. temu
source : Lento.pl

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 21-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii.

Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Kucharz / Kucharka miejsce pracy : Niemcy Szukasz stałej pracy na niemieckiej umowie, bezpośrednio w restauracji?

Chcesz się rozwijać zawodowo i zarabiać dobre pieniądze ? Ta oferta stworzona jest dla Ciebie ! Zakres obowiązków kucharza / kucharki : -

przyrządzanie posiłków dla gości restauracji, - aktywny udział w tworzeniu menu. Wymagania : - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny), -

doświadczenie w pracy na stanowisku kucharz / kucharka. Oferujemy : 1. Stałą niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.

2. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji. 3. Ekstra premia 250 € po przepracowanym pierwszym miesiącu. 4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

5. Płatne urlopy i premie świąteczne. 6. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika. 7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

8. Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz gwarancję zakwaterowania. 9. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

10. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu). 11.

Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec. 12. Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.

Zainteresowany ? Wyślij CV na adres : lub dzwoń pod numery tel. : +48 713666081 Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.

Prosimy o dodanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku