Vehicle Engineer
Tenneco Inc.
Gliwice, PL
6 d. temu

Twój zakres obowiązków :

  • Organizowanie samochodów do testów drogowych,
  • Prowadzenie tych testów oraz sporządzanie sprawozdań,
  • Planowanie oraz prowadzenie testów walidacyjnych komponentów zawieszeń samochodowych,
  • Współpraca z projektantami części samochodowych,
  • Sporządzanie raportów ze statusu projektów, monitorowanie zgodności postępu z planem,
  • Zarządzanie pracą laboratorium testowego,
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy w jego obszarze,
  • Kierowanie grupą mechaników,
  • Zapewnienie sprawności maszyn testowych oraz instalowanie nowych.
  • Nasze wymagania :

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki tj : mechanika, transport, automatyka i robotyka, mechatronika i pokrewne),
  • Minimum 2 lata doświadczenia,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość techniki samochodowej oraz przemysłowej,
  • Wysoki poziom zdolności technicznych oraz umiejętność ich stosowania w praktyce,
  • Doświadczenie jako pracownik autoryzowanego serwisu samochodowego będzie dodatkowym, ważnym atutem,
  • Zdolności analityczne i dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywność,
  • Dokładność, staranność, sumienność,
  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną mile widziane.
  • Oferujemy :

  • Twórczą pracę w międzynarodowym zespole - współpraca z osobami praktycznie z całego świata
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i wiedzy w przemyśle motoryzacyjnym
  • Uczestnictwo w projektowaniu komponentów zawieszeń samochodowych
  • Możliwość kształtowania charakterystyki prowadzenia się samochodu
  • Pracę w przyjaznym środowisku,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Interesujące benefity : Lux Med, pakiet sportowy OK System, bony świąteczne, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych gwarantujący dofinansowanie do wypoczynku, wyprawkę dla noworodka oraz szkolną, dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej, bezpłatne automaty z ciepłymi napojami w Centrum R&D, transport autobusami z miast Aglomeracji Śląskiej, leasing samochodu na preferencyjnych warunkach, parking samochodowy i rowerowy
  • Atrakcyjny system wyróżnień pracowników,
  • Twój wybór solidnego pracodawcy ->

    Tenneco

    Tenneco (NYSE : TEN) jest jednym z wiodących światowych projektantów, producentów i sprzedawców produktów motoryzacyjnych dla klientów oryginalnego wyposażenia i części zamiennych, z przychodami w całym 2021 r.

    wynoszącymi 18 miliardów USD i około 73 000 członków zespołu pracujących w ponad 270 lokalizacjach na całym świecie.

    Jesteśmy dużą firmą motoryzacyjną z 21 letnim doświadczeniem na rynku polskim i 80 letnim na rynku globalnym. Oferujemy zdobywanie i pogłębianie doświadczenia u boku najlepszym specjalistów i ekspertów motoryzacyjnych w zakresie technologii zawieszeń na rynku motoryzacyjnym.

    Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie, dogodne warunki pracy i wynagrodzenie stosowne do kwalifikacji i zdobytego doświadczenia.

    Posiadamy wiele dodatków socjalnych z myślą o najbliższych naszych pracowników.

    LI-DNI