Praca dla ucznia, raczej dla młodej osoby ale niekoniecznie
Praca Organiczna
Warszawa, Mazowieckie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Potrzebuję osoby do pomocy - podczas wspólnej pracy ze mną do różnych prac przy domu w ogrodzie. Pomoc przygotowawcza do malowania, koszenie, przycinanie, sprzątanie, zamiatanie, liście itd.

Praca lekka i przyjemna również z użyciem profesjonalnego sprzętu. Nie szukam osoby o dużych kwalifikacjach. Szukam osoby młodej (może być uczeń), która lubi pracę w ogrodzie i na świeżym powietrzu.

Wymagam dbałości o dokładność bez zbędnego pośpiechu oraz szukam osoby która ma "choć" trochę pojęcie o pracy, o której wyżej napisałem.

Zależy mi na osobie, która wytrzyma normalną pracę przez cały dzień oraz która potrafi słuchać i rozumie co się mówi. Miejsce pracy : blisko stacji Olszynka Grochowska lub w pobliżu ulicy Chełmżyńskiej i Chłopickiego.

Można też przyjeżdżać rowerem. Termin : najpewniej w sobotę od rana do wieczora ale również możliwość codzienne w rożnych godzinach (po wspólnym ustaleniu w zależności od możliwości obydwu stron.

Wynagrodzenie do uzgodnienia - zaproponuj stawkę. Wypłata po skończonej pracy. Możliwa stała ale doraźna praca na najbliższe miesiące

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku