Architekt rozwiązań OSS/BSS
Randstad Polska
Kraków, Polska
5 d. temu

Chcesz pracować dla jednego z największych centrów badawczo-rozwojowych w małopolsce, produkującego wysokiej jakości oprogramowanie?

Jeżeli odpowiedziałeś TAK, aplikuj już dziś! W związku z dynamicznym rozwojem struktur naszego klienta na terenie Polski, poszukujemy osoby na stanowisko : OSS / BSS Architect - ONAP Platform

Rekrutacja prowadzona jest całkowicie zdalnie / online i składa się z 3-etapowego procesu (wstepna rozmowa rekrutacyjna, test wiedzy, finalna rozmowa z managerem projektu).

Jeśli posiadasz doświadczenie z systemami OSS / BSS lub w integracji systemów telekomunikacyjnych i chcesz się nadal rozwijać w tym obszarze, ta oferta może być idealna dla Ciebie!

oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy
  • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia
  • pracę z najnowocześniejszymi technologiami
  • bogatą oferte szkoleń i ogromne wsparcie w rozwijaniu umiejętności algorytmicznych
  • możliwość pracy nad wieloma projektami
  • możliwość pracy nad projektem Open Source
  • zespół multidyscyplinarny
  • możliwy i realny wpływ na ostateczny kształt powstających technologii telekomunikacyjnych
  • miesięczny budżet integracyjny
  • możliwość uczestniczenia w konferencjach krajowych i zagranicznych
  • elastyczne godziny pracy, rozpoczęcie pracy między 7 : 00 a 10 : 00 w modelu hybrydowym
  • wyposażenie stanowiskowe dopasowane do preferencji
  • prywatna opieka medyczna (możliwość bezpłatnego dodania członków rodziny)
  • dla każdego pracownika zapewniamy odpowiednie narzędzia do pracy : stacja robocza PC / Laptop + 2 monitory zewnętrzne
  • karta Multisport
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • karta obiadowa / lunch pass
  • ewentualny atrakcyjny pakiet relokacyjny
  • zadania

  • praca w różnych obszarach wsparcia ONAP dla sieci 5G, w tym wsparcia dla Network Slicing, takich jak integracja CSMF i NSMF itp.
  • udział w projektowaniu i wdrożeniu mechanizmów integracji pomiędzy systemami ONAP i OSS / BSS zgodnych z TM Forum Open Digital Architecture
  • dostosowywanie i rozszerzanie plaftofmy ONAP w celu spełnienia wymagań nowych standardów mobilnych
  • projektowanie, rozwój narzędzi i rozwiązań w oparciu o : mikroserwisy, analitykę, wykresy i polityki, API zdefiniowane przez 3GPP, TM Forum itp.
  • aktywny udział w spotkaniach społeczności
  • aktywny wkład open source do ONAP i Linux Foundation
  • bieżące dokumentowanie i testowanie wykonanych zadań
  • zapewnienie wysokiej jakości pracy
  • czynny udział w międzynarodowych konferencjach deweloperskich
  • oczekujemy

  • doświadczenia w pracy z systemami OSS / BSS
  • doświadczenia w integracji systemów telekomunikacyjnych
  • dużego doświadczenie w projektowaniu i rozwoju systemów / oprogramowania
  • kilkuletniego doświadczenie i umiejętność kodowania, debugowania i testowania
  • bardzo dobra znajomość języka Java
  • wykształcenia wyższego (co najmniej licencjat : informatyka, elektronika, telekomunikacja, matematyka lub podobne studia techniczne)
  • dobra umiejętność komunikacji werbalnej i pisemnej w języku angielskim (min poziom B2 / C1)
  • mile widziana znajomość : RESTful API, YAML i JSON
  • mile widziana znajomość Pythona
  • mile widziana znajomość standardów telekomunikacyjnych : ETSI, 3GPP, TM Forum, itp.
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47