Programista IBM BAW
Bank Pekao
Warszawa
‎14 godz. temu

W naszym zespole będziesz odpowiadać za : Tworzenie oprogramowania z zakresu automatyzacji sprzedaży i obsługi produktów bankowych.

Analizę i implementację procesów biznesowych na platformie IBM BAW. Projektowanie i dokumentowanie rozwiązań technicznych.

Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność). Współpracę z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi w metodykach zwinnych.

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli : Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : informatyka, matematyka lub pokrewne).

Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu rozwiązań. Masz doświadczenie w budowie i utrzymaniu aplikacji wielowarstwowych (np.

na platformie IBM WebSphere, Jboss). Umiesz projektować i budować rozwiązania oparte o platformę IBM BAW i znasz BPMN. Znasz technologię frontend (JavaScript, Dojo Toolkit, AngularJS, CSS, HTML5).

Znasz języki programowania i standardy Java EE, BPMN, WebServices, SOAP, REST, XML. Dobrze znasz zagadnienia relacyjne baz danych oraz języka SQL.

Pracowałeś w metodykach Scrum, DevOps. Jesteś systematyczny i zaangażowany. Umiesz współpracować w zespole. Znasz język angielski na poziomie B1 / B2.

Oferujemy Ci : Zatrudnienie w ramach umowy o pracę Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach System szkoleń i programów rozwojowych Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy Przyjazną atmosferę w pracy

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku