W naszym zespole będziesz odpowiadać za : Tworzenie oprogramowania z zakresu automatyzacji sprzedaży i obsługi produktów bankowych.
Analizę i implementację procesów biznesowych na platformie IBM BAW. Projektowanie i dokumentowanie rozwiązań technicznych.
Zapewnienie wysokiej jakości oprogramowania (funkcjonalność, wydajność, niezawodność). Współpracę z analitykami, klientem biznesowym i innymi zespołami technicznymi w metodykach zwinnych.
Ta praca jest dla Ciebie, jeśli : Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki : informatyka, matematyka lub pokrewne).
Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu rozwiązań. Masz doświadczenie w budowie i utrzymaniu aplikacji wielowarstwowych (np.
na platformie IBM WebSphere, Jboss). Umiesz projektować i budować rozwiązania oparte o platformę IBM BAW i znasz BPMN. Znasz technologię frontend (JavaScript, Dojo Toolkit, AngularJS, CSS, HTML5).
Znasz języki programowania i standardy Java EE, BPMN, WebServices, SOAP, REST, XML. Dobrze znasz zagadnienia relacyjne baz danych oraz języka SQL.
Pracowałeś w metodykach Scrum, DevOps. Jesteś systematyczny i zaangażowany. Umiesz współpracować w zespole. Znasz język angielski na poziomie B1 / B2.
Oferujemy Ci : Zatrudnienie w ramach umowy o pracę Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach System szkoleń i programów rozwojowych Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy Przyjazną atmosferę w pracy