Frezer CNC – Kunzmann, POS, DMU - Heidenhain iTNC
CNC-Experts GmbH
Wroclaw, PL
‎21 godz. temu
source : Europa.jobs

Frezer na maszyny Kunzmann BA 1000, POS E1100 i DMU 80. Programowanie na panelu z Heidenhain iTNC 530. Znajomość programowania 3 osi jest wystarczająca dla tej pozycji, z możliwością doszkolenia na 5 osi.

Język niemiecki A2 / B1 oczekiwany.Firma zlokalizowana w Hesji, w pobliżu Wormacji. Specjalizuje się w pojedynczych sztukach i małych seriach dla różnych technologii (wysokiej częstotliwości , morska, medyczna, energetyczna, Inżynieria mechaniczna, konstrukcje stalowe, przemysł chemiczny).

 • Praca na 1 zmianę (Pn-Czw 07.00 - 15.30 , Ptk 07.00 - 14.00) , 38 godz. / tyg . Nadgodziny są możliwe i płatne + 25%; Dodatkowo bonus świąteczny i wakacyjny( 50% );
 • 30 dni urlopu . Atrakcyjna Stawka podstawowa , po okresie próbnym pensja wzrasta. Samochód jest plusem, ale nie koniecznością ponieważ istnieją połączenia kolejowe.

  W rejonie dostępne niedrogie mieszkania .

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku