BIO Doradca Klienta
Carrefour Polska sp. z o.o.
Warszawa, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Wszyscy zasługujemy na najlepsze, dlatego otwieramy pierwszy i wyjątkowy sklep Carrefour BIO :

  • 200 m BIO-atmosfery,
  • bogaty asortyment specjalnych produktów,
  • klimatyczny showroom i kącik kawowy,
  • ludzie z pasją.
  • Poszukujemy kandydatów na stanowisko :

    Miejsce pracy : Warszawa

    Jeśli :

  • jesteś zakręcony na punkcie zdrowego żywienia albo dopiero zaczynasz swoją BIO-przygodę,
  • masz doświadczenie w pracy w sklepie, umiesz obsługiwać kasę fiskalną lub chcesz się tego nauczyć,
  • lubisz doradzać klientom,
  • jesteś osobą zaangażowaną i pełną energii.
  • Twoje zadania :

  • klienci ’kupują oczami’ - codziennie dbasz o dobrą ekspozycję BIO-produktów i czystość w sklepie,
  • BIO znaczy zdrowy, dlatego zapewniasz najwyższą jakość i świeżość asortymentu,
  • klienci to goście w Twoim sklepie - doradzasz im i pomagasz w wyborze produktów,
  • relacje są najważniejsze, dlatego tworzysz przyjazną atmosferę.
  • Mamy dla Ciebie :

  • możliwość połączenia pracy z twoimi BIO-zainteresowaniami,
  • pracę w nowoczesnym i innowacyjnym sklepie na polskim rynku,
  • udział w BIO-eventach i szkoleniach,
  • umowę o pracę i konkretne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • zniżkę na zakupy w Carrefour od pierwszego dnia pracy,
  • dodatkowo : prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, wyprawki dla dzieci, bony świąteczne, kartę MultiSport, świadczenia socjalne,
  • pracę z perspektywami w firmie działającej w Polsce ponad 20 lat.
  • Miejsca pracy :

  • Warszawa, Gen. Tadeusza Pełczyńskiego 5
  • Aplikuj