Doradca serwisowy
Plichta
Gdańsk, ul. Lubowidzka 42, pomorskie, Polska
1 d. temu
source : Praca

Jeżeli motoryzacja to Twoja wielka pasja i chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, żeby wspólnie z nami dalej ekspansywnie zdobywać rynek poprzez swoje działania -

to jesteś Osobą, której szukamy!

W związku z rozwojem działu, uruchamiamy kolejny projekt rekrutacyjny.

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku :

Doradca Klienta w serwisie to osoba zajmująca się kalkulacją zleceń, wyceną usług, nadzorem nad jakością, zakresem i terminowością napraw oraz profesjonalną obsługą Klientów.

Obowiązkiem pracownika jest omówienie usługi serwisowej oraz poinformowanie klienta o przewidywanych kosztach i czasie usługi.

Osoba na tym stanowisku powinna czuwać nad przebiegiem pracy uzgodnionej w zleceniu i sprawdzić, czy prawidłowo zostały wykonane wszystkie przewidziane czynności.

Do obowiązków doradcy należy również wydanie samochodu Klientowi po wykonaniu pełnej usługi.

Opis stanowiska :

  • aktywny udział w budowaniu zasad funkcjonowania działu serwisu w tym doskonalenie procesów jakości obsługi,
  • pełne zaangażowanie w proces sprzedaży usług serwisowych,
  • kreowanie i wdrażanie pomysłów dotyczących akcji promocyjnych,
  • nadzór nad poprawnością wykonanych prac serwisowych,
  • efektywne zarządzanie czasem pracy podległych mechaników,
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek.
  • Oczekiwania :

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista,
  • praktyczna wiedza z zakresu budowy i funkcjonowania samochodów osobowych,
  • orientacja na wyniki,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętne wyznaczanie priorytetów w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej po okresie próbnym.
  • Oferujemy :

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • specjalistyczne szkolenia,
  • korzystne rabaty dla wszystkich Pracowników.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych