Pracownik ziemny - Belgia
Goslik Consulting
Szczecin, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Belgijska Firma zatrudni na belgijskich warunkach osoby na stanowisku Pracowników ziemnych Miejsce pracy : Belgia Osoba zatrudniona na w / w stanowisku będzie wykonywanie wszelkie prace ziemne.

Wymagania : - Duża motywacja i chęć do nauki (ważniejsze niż wieloletnie doświadczenie) - Pierwsze doświadczenie z powyższymi zadaniami - Elastyczna osoba chętna do pracy przez długie dni (średnio 10 godzin dziennie) - nadgodziny mogą być traktowane jako płatne wakacje lub czasami wypłacane - Prawo jazdy B (C to plus) - Komunikatywny angielski (nie ma innych pracowników zagranicznych, więc kandydat musi być w stanie komunikować się) - Osoba społeczna z dobrym poczuciem humoru Opis oferty : - belgijska umowę o pracę - Wynagrodzenie : od 14 euro brutto / godzina - Zapewnione zakwaterowanie jednoosobowe - Możliwość pracy w nadgodzinach - Praca na długi okres czasu - Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech tygodniach pracy - Premia na koniec roku - 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto - Premia wakacyjna - 17,3% rocznego wynagrodzenia brutto - Świadczenia na dzieci na każde dziecko - Zapewniony transport (w zależności od odległości od zakwaterowania) - Opieka koordynatorów KRAZ Nr 14449 UWAGA!! Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z naszym biurem!!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku