Praca Agent nieruchomości / Doradca ds nieruchomości
Perfect House Joanna Lis
Dzierżoniów, Dolnośląskie
10 d. temu
source : Lento.pl

Przedmiotem naszej działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. W naszej działalności stawiamy na najwyższą jakość usług, co daje nam gwarancję sukcesu, a w konsekwencji satysfakcję z dobrze wykonywanej pracy.

Preferujemy nowoczesne metody promocji ofert. Poszukujemy kandydatów na stanowisko : Doradca ds. Nieruchomości w 2 lokalizacjach : teren powiatu Dzierżoniowskiego oraz Świdnickiego Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za : bezpośrednią i kompleksową obsługę Klientów w zakresie obrotu nieruchomościami poszukiwanie nowych Klientów pozyskiwanie ofert nieruchomości przygotowanie ofert i prezentowanie nieruchomości uczestniczenie w negocjacjach między stronami utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami firmy dbanie o dobry wizerunek firmy Poszukujemy osób : zainteresowanych rynkiem nieruchomości szybko nawiązujących kontakty zdeterminowanych do osiągania wysokich przychodów o wysokiej kulturze osobistej dobrze zorganizowanych posiadających umiejętność obsługi komputera posiadających prawo jazdy kat.

B oraz swój samochód mile widziane osoby posiadające doświadczenie w branży nieruchomości lub doświadczenie w sprzedaży Oferujemy : wynagrodzenie oparte na wysokim wynagrodzeniu prowizyjnym wzbogaconym o premie i bonusy uzależnione od wyników rozliczenie kosztów paliwa oraz amortyzacji samochodu możliwość uzyskania podstawy wynagrodzenia narzędzia niezbędne do pracy : laptop, telefon, profesjonalny aparat fotograficzny wsparcie marketingowe przyjazną atmosferę pracy oraz elastyczny czas pracy praktyczne przygotowanie do pracy Proszę o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Perfect House Joanna Lis Rynek 36 / 8 58-

200 Dzierżoniów zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922) .

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Perfect House Joanna Lis Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku