Zatrudnimy kosmetyczkę/masażystkę
Hotel Klimek **** SPA
Muszyna, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

HOTEL KLIMEK SPA W MUSZYNIE POWIĘKSZA SWÓJ ZESPÓŁ, POSZUKUJEMY OSÓB DO PRACY NA STANOWISKO : KOSMETYCZKA / MASAŻYSTKA OCZEKUJEMY : - doświadczenia zawodowego, kierunkowego - wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych - znajomości form masażu - umiejętności pracy w zespole - dyspozycyjności - sumienności i dobrej organizacji pracy - zaangażowania - odpowiedzialności - komunikatywności i umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych - mile widziane doświadczenie w wykonywaniu zabiegów na dłonie oraz stopy OFERUJEMY : - pracę na pełny etat - atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia - szkolenia branżowe - pracę w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole - benefity pracownicze Osoby zainteresowane, proszone są o kierowanie CV na adres : Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji również na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z art.

6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku