Obsługa klienta biznesowego - przyjmowanie zamówień - praca zdalna z językiem hiszpańskim
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Katowice, śląskie, Polska
4 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Katowice

Podstawowe obowiązki :

  • Obsługa komunikatorów używanych w firmie
  • Przyjmowanie zgłoszeń od klientów
  • Wprowadzanie zgłoszeń do systemu (SAP / Salesforce)
  • Praca na kontach klienta biznesowego oraz wprowadzanie zmian i aktualizacji
  • Terminowe i efektywne procesowanie zamówień, otrzymywanych od klientów biznesowych
  • Przyjmowanie dokumentów i ich procesowanie oraz wprowadzanie danych do systemu
  • Rozmowy z dostawcami pod kątem ustalania dostępności produktów, terminu wykonania zlecenia
  • Pilnowanie terminowości, wykonywanych zleceń
  • Zarządzanie zamówieniami w programie SAP
  • Praca w języku hiszpańskim
  • Wymagania stawiane kandydatom :

  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego (min. C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Minimum 12 miesięcy doświadczenia zawodowego w zakresie procesowania zamówień, obsłudze klienta itp.
  • Komunikatywność, umiejętność budowania długoterminowych profesjonalnych relacji służbowych
  • Dbanie o wizerunek firmy na rynku międzynarodowym
  • Komunikatywność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dostępność do podjęcia pracy na pełen etat
  • Chęć rozwoju w obszarze order management, obsługa klienta itp.
  • Nasz klient zapewnia :

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, wiązane z współpracą
  • Możliwość długoletniej współpracy z firmą
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej sytuacji na rynku międzynarodowym
  • Stabilizację zawodową oraz rozwój zawodowy
  • Pracę w trybie zdalnym z dowolnego miasta w Polsce
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Start : od zaraz
  • wyjazdy służbowe do placówki w Gdańsku (finansowane przez firmę)
  • Aplikuj