Zastępca Szefa Kuchni
Business Bridge Group Sp. z o.o.
Okolice Zbąszynia/Nowego Tomyśla/Wolsztyna, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.

Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - obiektu hotelowo - gastronomicznego - osoby do pracy, na stanowisko :

Miejsce pracy : okolice Zbąszynia / Nowego Tomyśla / Wolsztyna.

Jakie będą twoje zadania na tym stanowisku pracy :

  • ścisła współpraca z Szefem Kuchni + pełnienie obowiązków podczas jego nieobecności wg. wyznaczonych standardów,
  • współtworzenie nowych dań do menu,
  • zarządzanie i kontrola nad zespołem kucharzy,
  • przygotowywanie i kontrola jakości wydawanych potraw,
  • szkolenie nowo zatrudnionych kucharzy,
  • sporządzanie zamówień oraz odbiór dostaw,
  • przestrzeganie zasad HACCP i BHP,
  • dbanie o ładny i estetyczny wygląd potraw.
  • Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli :

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Kucharz,
  • gotowanie to twoja pasja,
  • jesteś energiczny w działaniu, zaangażowany, a także potrafisz organizować pracę własną i podległego zespołu pracowników,
  • jesteś kreatywny, a także przykładasz dużą wagę do jakości i estetyki sporządzanych dań,
  • potrafisz pracować w stresie,
  • jesteś odpowiedzialny i uczciwy,
  • jesteś dyspozycyjny.
  • Pracodawca oferuje :

  • stałą umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szansę rozwoju zawodowego,
  • możliwość zakwaterowania (300zł z mediami i internetem),
  • obiady pracownicze,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach organizowanych przez firmę.
  • Zgłoś tę pracę