PROJEKTANT / KONSTRUKTOR URZĄDZEŃ GALWANIZERSKICH
DPM Sp. z o.o.
Wieluń, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta lidera w dziedzinie projektowania i budowy urządzeń galwanizerskich, poszukujemy osoby na stanowisko : PROJEKTANT / KONSTRUKTOR URZĄDZEŃ GALWANIZERSKICH Miejsce pracy : Wieluń Zakres obowiązków : - tworzenie projektów urządzeń galwanizerskich i rozwiązań technologicznych, - projektowanie i opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej, - logistyka budowy urządzenia.

Od Kandydatów oczekujemy : - 4-5 letnie doświadczenie w projektowaniu maszyn i urządzeń galwanizerskich, - posiadane wykształcenie wyższe techniczne (kier.

inżynieria środowiska), - umiejętność obsługi komputera na poziomie bardzo dobrym (także pakiet Microsoft Office), - doświadczenie w wykonywaniu projektów z użyciem programów typu 3D CAD, preferowany IronCAD, - prawo jazdy kat B.

 • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację, - znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem, - umiejętność analitycznego myślenia.
 • Firma naszego Klienta oferuje : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, - uczestnictwo w innowacyjnych projektach branżowych, - realizację projektów na międzynarodową skalę, - szerokie możliwości rozwoju zawodowego, - szkolenia kierunkowe, - współpracę w przyjaznym zespole profesjonalistów.

  Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069. Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp.

  z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np.

  Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

  Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku