Konsultant ds. wdrożeń (wyjazdy służbowe)
Rekrutacja przez Zarządzanie po ludzku
Mysłowice, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Opis oferty pracy : Kim jesteśmy? Jesteśmy liderem na rynku zarządzania nieruchomościami. Miło, szybko i z pełną kulturą, wykonujemy bardzo dobrej jakości usługi i produkty dla naszych Klientów.

Oferujemy miejsce, w którym Twoja praca jest szanowana, a pracodawca darzy Cię zaufaniem. Oferujemy dynamiczny rozwój w Twoim miejscu pracy, w miejscu nastawionym na dialog i drugiego Człowieka.

Zapewniamy pracę w zespole, gdzie panuje atmosfera nastawiona na partnerstwo. Szanujemy wszystkich, z którymi współpracujemy ale oczekujemy również profesjonalizmu oraz szacunku.

Swoją kreatywnością zmieniamy rzeczywistość i wciąż szukamy nowych kierunków rozwoju. Twoja praca polegałaby na wdrożeniu oprogramowania u Klienta, a gdy jest to możliwe zdalnej pomocy wobec Klienta, który zakupił dany moduł oprogramowania.

Ta praca jest dla Ciebie jeżeli : - masz ogólną wiedzę z zakresu informatyki i księgowości, - bardzo dobrze obsługujesz pakiet MS Office (w szczególności Microsoft Office Excel), - potrafisz rozpoznawać potrzeby rozmówców oraz troszczyć się o ich rozwiązanie, - cechuje Cię bystry umysł, - lubisz rozmawiać przez telefon oraz spotykać się z ludźmi, - inspiruje Cię praca zespołowa oparta o realizację wyznaczonych celów, - posiadasz prawo jazdy kategorii B i lubisz podróże służbowe.

Mile widziane u Kandydata : - doświadczenie w pracy w księgowości, - doświadczenie w pracy związanej z nieruchomościami (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branżach współpracujących z zarządcami nieruchomości), - bardzo dobra znajomość zagadnień ekonomicznych i księgowych, - znajomość SQL.

Twoje zadania to przede wszystkim : - wdrażanie autorskiego oprogramowania firmy (techniczne kwestie, komunikacja, nagrania filmu instruktażowego itp.

pomoc dla obecnych Klientów (głównie w siedzibie Klienta, ale gdy jest to możliwe też i zdalnie : telefon oraz e-mail).

Oferujemy : - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wynagrodzenie, które wzrasta wraz z Twoją wiedzą i umiejętnościami, - atrakcyjne i korzystne dla Pracownika rozliczanie delegacji, - pracę w młodym, lubiącym się a zarazem doświadczonym zespole, - szerokie możliwości rozwoju zawodowego na podstawie czytelnego planu kariery, - urozmaicony zakres realizowanych zadań.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku