Technik - spawacz światłowodów
PMI Outsourcing Sp. z o.o.
Zielona Góra, Lubuskie
5 d. temu
source : Lento.pl

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta Scada International międzynarodowej firmy dostarczającej systemy dla turbin wiatrowych, poszukuje osoby na stanowisko : Technik spawacz światłowodów Lokalizacja : granica polsko-niemiecka, Niemcy, Polska, USA i in.

Zakres obowiązków : - spawanie światłowodów - konserwacja sieci światłowodowych wraz z serwisem - przygotowywanie danych do dokumentacji - budowa i pomiary linii optycznych Od Kandydatów oczekujemy : - biegła umiejętność w spawaniu światłowodów - wykształcenie techniczne min.

średnie - dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych (również USA, Szwecja, Rosja) - doświadczenie w branży wiatrowej mile widziane - dobra znajomość języka angielskiego Oferujemy : - umowa o pracę na pełny etat - atrakcyjne warunki wynagrodzenia + diety - pakiet szkoleń wprowadzających - służbowy laptop, telefon, samochód służbowy - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV przez portal olx lub kontakt telefoniczny 604 745 666.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie.

Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi prawach w związku z udostępnieniem przeze mnie mich danych osobowych.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp.

z o.o. z siedziba we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku