Specjalista ds. doświadczeń polowych / Główny wykonawca
SGS
powiat nidzicki., PL
5 d. temu

Opis firmy

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności.

Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 89 tysięcy pracowników.

Opis stanowiska

W zależności od posiadanego wykształcenia i doświadczenia czekają Cię następujące zadania :

  • Zakładanie i prowadzenie doświadczeń polowych w zakresie badania ich pozostałości (GLP / DPL)
  • Samodzielne organizowanie przebiegu prac badawczych w sposób zapewniający terminową i rzetelną realizację wymagań określonych w metodykach badań
  • Wykonywanie zabiegów i zbiorów zgodnie ze standardami OECD
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych doświadczeń
  • Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe rolnicze, kierunki : rolnictwo, ogrodnictwo, warzywnictwo lub pokrewne (warunek konieczny)
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu upraw rolniczych, sadowniczych i warzywniczych
  • Bdb znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sumienność, dokładność w wykonywaniu zadań, umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy w nienormowanym czasie
  • Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy
  • Oferujemy :

  • Pracę na pełen etat (umowę o pracę) w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (konkurencyjne wynagrodzenie, rozbudowany pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna)
  • Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Narzędzia niezbędne do pracy : laptop, telefon, samochód do zadań służbowych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zgłoś tę pracę