Wings Team Member Szczecin
redbull uk
Szczecin
8 d. temu

ZADANIA, W KTÓRYCH POKAŻESZ SWOJE MOCNE STRONY

Twój zakres obowiązków)

BĄDŹ EKSPERTEM DS. PRODUKTU I MARKI

Bądź wiarygodnym ekspertem ds. produktu i marki, dostarczając konsumentom schłodzoną puszkę i przedstawiając im korzyści płynące z jej spożycia w odpowiednim miejscu i czasie, kiedy akurat potrzebują zastrzyku energii oraz odpowiadając na wszelkie pytania konsumentów odnośnie produktu i marki.

PLANUJ NIEPOWTARZALNE I STRATEGICZNE MISJE MAJĄCE NA CELU DOTARCIE DO KONKRETNYCH GRUP KONSUMENCKICH

Regularnie dostarczaj pomysły, kontakty i sugestie odnośnie okazji samplingowych.

Przyjmij odpowiedzialność za kluczowe kampanie samplingowe.

Nawiązuj kontakty, szczególnie w środowisku uniwersyteckim, przydatne podczas akcji marketingowych, planowania i przeprowadzania eventów.

Konieczna jest rozległa wiedza na temat lokalnego rynku oraz pasja do dziedzin, w których Red Bull aktywnie działa : sporty motorowe, muzyka

BĄDŹ SPECJALISTKĄ W ZAKRESIE NAWIĄZYWANIA DIALOGU I INTERAKCJI Z KONSUMENTAMI

Wykorzystaj swoją ujmującą osobowość do przyciągnięcia uwagi konsumentów, szybko nawiązując z nimi dobre stosunki za pomocą naturalnej rozmowy.

Bądź towarzyskim kameleonem : podchodź do różnych nieznajomych i nawiązuj z nimi rozmowę, mając na celu zdobycie lojalnych konsumentów marki.

Zawsze zachowuj się jak Ambasadorka marki Red Bull : chętnie udostępniaj informacje / linki / klipy na temat wydarzeń Red Bulla na prywatnych stronach internetowych i portalach społecznościowych.

Twoje motto to praca do granic, zabawa bez granic !

WSPIERAJ ZESPÓŁ SPRZEDAŻY

Wspieranie działów sprzedaży w różnych działaniach sprzedażowych w celu utrzymania Red Bulla na czołowej pozycji w punktach sprzedaży.

Budowanie dystrybucji i widoczności podczas dedykowanych akcji wspierających działania zespołu sprzedaży.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku