Postprocessing danych 3D - praca biurowa
Visimind LTD.
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
‎14 godz. temu
source : Lento.pl

Visimind Ltd Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercjalnej.

Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Pracownik ds.

postprocessingu danych 3D Opis stanowiska : - opracowywanie danych ze skaningu laserowego. - postprocessing GNSS, integracja GPS - IMU - kalibrowanie kamer fotogrametrycznych Od Kandydatów oczekujemy : - wykształcenia wyższego, absolwenci bądź studenci ostatniego roku na kierunkach : geodezja, kartografia, geodezja satelitarna.

 • znajomości języka angielskiego - dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania do postprocessingu danych : QGIS, AgiSoft - umiejętności pracy w zespole, komunikatywność i silna motywacja do działania.
 • Oferujemy : - umowę o pracę po okresie próbnym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, - jasno określoną ścieżkę kariery i awansów, - ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, -szkolenia stanowiskowe oraz dostęp do innowacyjnej wiedzy, -uczestniczenie w projektach wykorzystujących nowoczesne technologie, - pracę w przyjaznej atmosferze, - zaplecze socjalne (tworzymy ZFŚS), system benefitów, kraty MultiSport oraz ubezpieczenia grupowe.

  Zapraszamy do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego za pomocą portalu lento.pl. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  zwanego dalej RODO, informuję, że administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Visimind Ltd Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul.

  Władysława Trylińskiego 10, 10-683 Olsztyn. Dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby postępowania rekrutacyjnego jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy od ich otrzymania.

  Administrator Danych nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji między narodowej. Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.

  Ma Pani / Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Pana / Pani dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji (profilowaniu).

  Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji. Wobec powyższego prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy rekrutacyjnej do celów związanych z organizacją procesu rekrutacyjnego w obecnym procesie rekrutacyjnym jak również w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Spółkę Visimind Ltd SP.

  z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Władysława Trylińskiego 10, 10-683 Olsztyn .

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku