Serwisant techniczny – zgrzewarki próżniowe – 2500 - Würzburg, Niemcy
Luksmann HR
Kraków, Poland
2 d. temu
source : europa.jobs

Podstawowe obowiązki : naprawa, konserwacja i uruchamianie zgrzewarek próżniowych w Niemczech i za granicą samodzielne wyszukiwanie błędów oraz usuwanie uszkodzeń / usterek przeprowadzanie serwisów mechanicznych i elektrotechnicznych prowadzenie dokumentacji wykonanych czynności Wymagamy : prawa jazdy kat.

B komunikacja w pracy w j. angielskim wykształcenie w kierunku elektrotechnika(elektryk, mechatronik) lub budowy maszyn (ślusarz, mechanik), znajomość pakietu MC-

Office Gotowość na wyjazdy służbowe i pracę w Niemczech, całej Europie i Azji Mile widziane : doświadczenie jako serwisant techniczny znajomość języka niemieckiegoOferujemy : Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach : pełny etat praca stała, od poniedziałku do piątku, 40 godzin tygodniowo niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą pomoc w znalezieniu zakwaterowania atrakcyjne wynagrodzenie w od 2000 do 2500 € brutto w zależności od doświadczenia 28 dni płatnego urlopu wypoczynkowego Każdej zatrudnionej osobie gwarantujemy : pracę w stabilnej finansowo firmie terminowość wynagrodzeń, prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej, opłacane składki emerytalne nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych, prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld, pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych