Administrator UNIX / SAN
COMARCH
Kraków, Polska
4 d. temu

Poszukujemy doświadczonego Administratora UNIX / Linux wraz ze znajomością rozwiązań bazodanowych opartych na Informix. Jeżeli masz doświadczenie w pracach utrzymaniowych i wdrożeniowych przeprowadzanych we współpracy z klientem, dołącz do nas! Oferujemy pracę przy jednym z największych projektów informatycznych w kraju. Aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (informatyczne)
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość : utrzymania motorów baz danych opartych o Informix'a (administracja, konfiguracja, tunning, diagnostyka występujących problemów)narzędzi Informix służących do przeładunku danychSQL'a w stopniu co najmniej średniozaawansowanym
  • Doświadczanie w : pracy na środowiskach UNIX i administrowaniu nimiadministrowaniu macierzami dyskowymi, przełącznikami SAN, siecią SANutrzymaniu platformy sprzętowej (monitoring pracy, konfiguracja, diagnostyka, tunning)
  • Umiejętność pisania skryptów shell'owych, bash, awk, perl
  • Konfiguracja sprzętowa urządzeń takich jak : serwery fizyczne, macierze dyskowe, przełączniki SAN,
  • Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych, w tym bezpośrednio na serwerze fizycznym
  • Mile widziane : doświadczenie w budowaniu, utrzymaniu środowisk zwirtualizowanych wykorzystujących oprogramowanie VMware (w zakresie systemowo- sprzętowym)znajomość systemu HP-UX
  • TWOJE ZADANIA

  • Administracja bazami Informix w zakresie utrzymania, diagnostyk, archiwizowania i odtwarzania
  • Tunning motoru baz danych Informix pod kątem wydajnościowym
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów występujących w środowisku bazodanowym Informix
  • Budowanie, modyfikacja środowisk sprzętowych w zakresie konfiguracji fizycznych serwerów, macierzy dyskowych oraz sieci SAN
  • Monitorowanie pracy sieci SAN, diagnozowanie problemów, współpraca z serwisami zewnętrznymi
  • Dodatkowo : budowanie, administrowanie środowiskami opartymi o VMware w zakresie infrastruktury sprzętowo-systemowej
  • DLA CIEBIE

  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Zgłoś tę pracę