Monterów fasad i dachów warstwowych praca w Austrii
Pośrednictwo pracy Magnat
Piła, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Monterów fasad i dachów warstwowych praca w Austrii Opis / Obowiązki : Miejsce pracy : różne miasta na terenie całej Austrii Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie Umowa o pracę na okres stały z austriackiej firmy budowlanej (budowa hal, montaż fasad i konstrukcji) Praca jest w delegacji, czyli na tzw.

montażu w różnych miastach na terenie całej Austrii. Po zakończeniu budowy, nastąpi przekierowanie na następną budowę. Czas pracy : od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty Godziny pracy : 175 do 200 godz.

miesięcznie + nadgodziny Główne zadania : Montaż elementow konstrukcyjnych, paneli ściennych, pokryć dachowych z płyt metalowych (blacha trapezowa), szklanych i innych prefabrykatów Osadzanie, montaż drzwi i okien Spawanie, obsługa wiertarki, szlifierki i innych elektronarzędzi Praca na wysokości z drabiny lub podnośnika Wymagania : Młody wiek, wysoka motywacja do pracy, dobra kondycja fizyczna Zawód ukierunkowany jako : monter konstrukcji metalowych, dekarz, cieśla konstrukcyjny lub pokrewny Aktualne doświadczenie zawodowe m.

in w montażu blach trapezowych i innych pokryć dachowych i ściennych Brak przeciwskazań do pracy na wysokościach Umiejętność spawania zalecana, ale niekonieczna Posługiwanie się elektronarzędziami (wkrętarka, szlifierka, wiertarka) Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego Konieczne własne auto do dojazdu z mieszkania do pracy W przypadku ekipy 2-

osobowej, konieczne jest 1 auto / ekipę i przynajmniej jeden członek ekipy musi mówić dobrze po niemiecku Oferujemy : Austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne + 5 tygodni płatnego urlopu Wynagrodzenie brutto : 14,15 euro / godz.

 • Dieta netto 26,90 euro / dzień pracy (ok. 560 euro netto miesięcznie) Wynagrodzenie miesięczne netto od 2200 do 2500 euro + nadgodziny + 13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna).
 • Razem netto : 5000 do 5500 euro Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV w języku niemieckim na adres e-

  mailowy Administratorem danych osobowych jest " Magnat" Hanna Doberska z siedziba w Pile (64-920) przy ul.Rynkowa 21 T W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody ,Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem rekrutacji procesu z udziałem Pana / Pani osoby.

  Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnego pracodawcy oraz mogą być przekazane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

  Przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia .Podane danych jest dobrowolne ,ale niezbędne do realizacji ww.celu realizacji

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku