Specjalista ds. szkoleń i rozwoju
Devire
Poznań, wielkopolskie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Poznań

Rekrutujemy dla

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoznawanie potrzeb i obszarów do rozwoju w organizacji
  • Tworzenie oraz przeprowadzanie szkoleń, warsztatów i webinariów z obszaru HR miękkiego
  • Organizowanie oraz ewaluowanie szkoleń
  • Zarządzanie bazą danych dotyczącą szkoleń oraz programem e-learningowym
  • Współpraca z zagraniczną centralą
  • Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Psychologia, Socjologia, ZZL)
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii rozwojowej firmy
  • Umiejętność prowadzenia oraz koordynowania szkoleń i warsztatów wewnętrznych
  • Doświadczenie w sporządzaniu programów, a także materiałów szkoleniowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, a także otwartość na współpracę i budowanie relacji
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów : prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do dojazdów do pracy, dofinansowanie do obiadów na kantynie
  • Elastyczny czas pracy, możliwość HO
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku w międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, a także dofinansowanie do różnego rodzaju kursów i szkoleń
  • Devire

    Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

    Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

    Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp.

    z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.

    devire.pl / polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl / regulamin-serwisu / )