Monter - 2 zmiany
Idea HR
Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie
‎23 godz. temu
source : Lento.pl

IDEA HR Group (nr w rejestrze 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko : Monter - 2 zmiany Numer ref. 015 / 19 / 003 Jeśli chcesz : Otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym Korzystać z rozbudowanego pakietu socjalnego, m.

in. : prywatna opieka medyczna, prywatne ubezpieczenie zdrowotne, premie roczne i świąteczne Pracować w systemie zmianowym -

6 : 14; 14 : 22 Stabilnego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez naszego Klienta Mieć możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności zawodowych w międzynarodowej firmie produkcyjnej z kapitałem niemieckim Pracować w miłej atmosferze Jeśli masz : Doświadczenie w pracach monterskich Znajomość rysunku technicznego Umiejętność obsługi szlifierek ręcznych, wiertarek oraz posługiwanie się narzędziami pomiarowymi Bardzo dobrą organizację pracy To znaczy, że idealnie trafiłeś! W nowej pracy będziesz : Montować konstrukcje metalowe na podstawie rysunku Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku