Nauczyciel przedmiotów ogólnokształcących
TEB-Edukacja
Nowy Sącz, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

TEB Edukacja Sp. z o.o. lider na rynku edukacyjnym w Polsce, prowadzący m.in. szkoły policealne i medyczne, technika, zawodowe kursy i szkolenia oraz Akademię III wieku Poszukujemy nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz ogólnokształcących : informatyka, matematyka, j.

polski, j. angielski i historia. Czas pracy : 25 godzin tygodniowo Miejsce pracy : Nowy Sącz Dla nas cenne jest :

 • Doświadczenie w pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi
 • Pasja, zaangażowanie oraz życzliwe nastawienie do uczniów
 • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
 • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę Pracując z nami możesz liczyć na :
 • Zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży
 • Możliwość długofalowej współpracy
 • Umowę o pracę / Umowę zlecenie
 • Atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą
 • Bogate zaplecze pomocy dydaktycznych
 • Ubezpieczenie NNW i pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach, atrakcyjne zniżki na kształcenie w ramach oferty holdingu TEB Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych klikając przycisk "Napisz wiadomość".
 • Przesłanie dokumentów jest jednoznaczne z akceptacją poniższej klauzuli. Administratorem danych osobowych jest TEB Edukacja sp.

  z o.o. z siedzibą w Poznaniu, al. Niepodległości 2. Dane osobowe w zakresie wymienionym w art. art. 22 1 kodeksu pracy będą przetwarzane w celu : 1.

  realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna : 22 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych dalej Rozporządzenie ) w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych, 2.

  w zakresie wizerunku (podstawa prawna : 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia); 3.w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (art.

  6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia). Podanie danych osobowych, o których mowa w pkt 1. powyżej jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

  Podanie danych i wyrażenie zgód, o których mowa w pkt 2 oraz pkt 3 powyżej jest dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji.

  Dane osobowe zbierane w celu realizacji procesu rekrutacji będą przetwarzane przez okres do 2 tygodni po zakończeniu rekrutacji, a dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje przez okres jednego roku, liczonego od dnia 1 stycznia następującego po dacie złożenia aplikacji.

  Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

  Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania w każdym czasie. Osobie przysługuje prawo wniesienia skargi do GIODO , gdy uzna, że przetwarzanie jej danych osobowych, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie składania aplikacji, niemniej jednak nie będzie to prowadziło do zautomatyzowanego podejmowania decyzji.

  Wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu : 1. realizacji procesu rekrutacji w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych.

  2. w zakresie wizerunku udostępnionego przeze mnie w dokumentach aplikacyjny 3. w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Administratora Danych

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku