Konstruktor - Automatyk/ Elektryk
GD Profesja
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544.

Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest innowacyjna firma z branży inżynieryjnej, zajmująca się konstruowaniem maszyn, automatyzacją, robotyką.

Obowiązki Konstruowanie, dokumentowanie i prototypowanie instalacji elektrycznej wewnątrz nowo opracowywanych maszyn. Opracowywanie wiązek kablowych i ich prototypowanie.

Wymagania Wykształcenie wyższe kierunkowe lub min. średnie elektryczne. Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku konstruktora.

Umiejętność projektowania instalacji elektrycznej, skrzynek i rozdzielnic NN, automatyki instalacji sterowania maszyn itp.

Znajomość norm bezpieczeństwa i przepisów BHP. Czytanie i rysownie schematów i wiązek kablowych. Uprawnienia SEP 1kV. Obsługa programów SolidWorks lub AutoCAD.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Skrupulatność, dokładność, zacięcie ogólno konstruktorskie. Oferujemy Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub forma B2B.

Darmowe szkolenie z Solidoworks Electrical przeprowadzone przez profesjonalną firmę na miejscu w Krakowie. Proponowane widełki wynagrodzenia 4000-

5500 netto. Praca w innowacyjnej firmie w małym, młodym zespole. Udział w ciekawych projektach. Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.

C. ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i / lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne.

Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania.

Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.

C., w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku