Inżynier sprzedaży automatyki przemysłowej
Novatek Electro Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Novatek Elektro to międzynarodowa firma od niespełna 30 lat działająca w zakresie produkcji i sprzedaży rozwiązań automatyki przemysłowej.

Od ponad 7 lat dynamicznie rozwija struktury sprzedaży automatyki przemysłowej w Polsce. Dzięki współpracy doświadczonego zespołu techniczno-

handlowego na miejscu oraz zapleczu inżynierów opracowujących urządzenia i rozwiązania technologiczne, udało nam się ugruntować pozycję naszej firmy w grupie wiodących dostawców automatyki przemysłowej w Polsce.

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie : Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami firmy oraz nawiązywanie relacji z nowymi, Projektowanie i dobór indywidualnych systemów dla Klientów, Przygotowywanie ofert techniczno-

handlowych, Wsparcie techniczne - rozwiązywanie zagadnień technicznych u klientów, Monitorowanie działań konkurencji oraz informacji rynkowych, Udział w targach, konferencjach oraz szkoleniach branżowych.

Sprzedaż elementów automatyki przemysłowej, Realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży, Oczekiwania wobec kandydata : Preferowane wykształcenie : wyższe techniczne, lub w trakcie studiów zaocznych (preferowane kierunki : mechanika, automatyka i robotyka, elektryka, elektronika, mechatronika, inżynieria produkcji itp.

Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, Samodzielność i kreatywność w działaniu, Wysokiej motywacji, chęci podejmowania wyzwań Umiejętności planowania pracy, Doświadczenia w pracy z urządzeniami automatyki przemysłowej (praktyk / pracy w służbach technicznych zakładów produkcyjnych oraz firmach integratorskich).

Dyspozycyjności, Komunikatywna znajomość języka angielskiego i / lub rosyjskiego,

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku