Poszukujemy Elektromonterów do Szwajcarii - Aargau, Szwajcaria
Antonius Personal
Kraków, Poland
6 d. temu
source : europa.jobs
 • doświadczenie zawodowe min. 5 lat - komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie - prawo jazdy kat. B, oraz własny samochód do dyspozycji - umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w / g zleceń pracodawcy, - mile widziane doświadczenie w SzwajcariiOferujemy : OFERUJEMY : - szwajcarską umowę o pracę - wynagrodzenie od 32 CHF brutto / na godzinę - organizację zakwaterowania ( pokoje jednoosobowe ) - możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu - dietę za każdy przepracowany dzień - cotygodniowe wypłaty na konto - zameldowanie na terenie Szwajcarii - wsparcie polskojęzycznego koordynatora Możliwość podjęcia pracy od 06.
 • 01.2020r. a także w późniejszych terminach Różne lokalizacje : Zürich / Aargau / Basel / Chur / Bern Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

  W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli : W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym,jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r."

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku