Pracownik magazynowy
Trenkwalder
Będzin
4 d. temu
source : infoPraca

Opis stanowiska :

  • wykonywanie operacji magazynowych (sortowanie paczek, przygotowywanie paczek do wysyłki, segregowanie paczek według instrukcji),
  • właściwa selekcja towarów,
  • współpraca z innymi pracownikami.
  • Wymagania :

  • doświadczenie w pracy w magazynie - mile widziane,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • czynne prawo jazdy kat. B - mile widziane,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie pracy zmianowym :
  • od poniedziałku do piątku : 8 godzin x 3 zmiany; start 6 : 00, 14 : 00 i 22 : 00,
  • pracujące soboty : tylko 1 i 2 zmiana,
  • pracujące niedziele : tylko 3 zmiana,
  • skrupulatność oraz umiejętność wykonywania w krótkim czasie powtarzalnych czynności.
  • Oferujemy :

  • lokalizacja miejsca pracy - ul. Akacjowa, Psary,
  • możliwy transport pracowniczy z miast ościennych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wysokie wynagrodzenie stałe + premia miesięczna,
  • możliwość awansu,
  • ciepły posiłek,
  • ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • Ok System dla sportowców,
  • bogate możliwości szkoleń i rozwoju w strukturach organizacji,
  • zapewniamy przeszkolenie stanowiskowe oraz doświadczoną operacyjnie kadrę zarządczą.
  • Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.