Specjalista ds. Walidacji i Kwalifikacji
Fagron sp. z o.o.
Kraków, Polska
4 d. temu
source : Jobs.pl

Fagron - prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma farmaceutyczna, w związku z rozwojem nowego projektu, poszukuje osoby na stanowisko :

OPIS STANOWISKA :

  • prowadzenie :
  • kwalifikacji projektów, pomieszczeń, systemów, urządzeń
  • walidacji procesów, bieżącej weryfikacji procesów
  • walidacji systemów skomputeryzowanych
  • opracowywanie URS, udział w opracowaniu analiz ryzyka
  • opracowywanie / aktualizacja Głównego Planu Walidacji / Kwalifikacji
  • opracowywanie / aktualizacja standardu dokumentacji walidacyjnej / kwalifikacyjnej
  • realizacja projektów dotyczących nowych inwestycji, modernizacji, wdrożenia nowych procesów / produktów,
  • udział w analizach ryzyka, opracowywaniu URS
  • opiniowanie wniosków zmian, odchyleń, OOS
  • przygotowywanie danych do PQR, Przeglądu Jakości
  • udział w Inspekcjach / Audytach
  • opracowanie i realizacja harmonogramu testów kwalifikacji w zakresie pomiarów (mapowanie pomieszczeń / urządzeń)
  • statystyczne opracowanie wyników pomiarów
  • PROFIL KANDYDATA :

  • wykształcenie wyższe inżynieryjno - techniczne
  • znajomość wytycznych GMP w zakresie Kwalifikacji i Walidacji (Aneks 11, Aneks 15), GDP, GAMP, Przewodników dotyczących Integralności danych
  • doświadczenie w branży farmaceutycznej (produkcja niesterylna)
  • znajomość norm i zagadnień z zakresu pomiarów dla pomieszczeń czystych
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi komputera, programów MS Office
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • OFERUJEMY :

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • ambitne i odpowiedzialne zadania do realizacji
  • opiekę medyczną
  • dobrą atmosferę w zespole
  • możliwości szkolenia i rozwoju
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

    Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń zawierających : cv, list motywacyjny i klauzulę o danych osobowych

    Istnieje możliwość umówienia rozmowy telefonicznej lub poprzez skype