Pracownik do kompletacji zamówień
Arvato Polska
Łódź, łódzkie, Polska
1 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o procesy magazynowe, w tym udział w pracach inwentaryzacyjnych, pakowanie spersonalizowanych przesyłek oraz kompletowanie zamówień
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Nasze wymagania

  • Elastyczności i sumienności przy wykonywanych obowiązkach
  • Umiejętności pracy zespołowej
  • To oferujemy

  • Oferujemy umowę o pracę już od 1 dnia
  • Zapewniamy rynkowe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • Bezpłatny transport z i do miejsca pracy
  • Zapewniamy ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Karta sportowa lub medyczna to u nas standard dla każdego pracownika
  • Okazjonalne prezenty urodzinowe i świąteczne to miły bonus : )
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • Arvato Polska

    Jeżeli ważna jest dla Ciebie stabilizacja, którą daje umowa o pracę już od pierwszego dnia, dołącz do paczki Arvato i pracuj w bezpiecznym środowisku! W regionie poznańskim obsługujemy głównie branżę odzieżową, co oznacza, że produkty z którymi będziesz pracować są bezpieczne dla Twojego zdrowia.

    Z nami możesz więcej : ) oferujemy rynkowe wynagrodzenie a także możliwości rozwoju. Nasze magazyny pracują 7 dni w tygodniu.

    Dzięki nam paczki trafiają do rąk odbiorów szybko i bezpiecznie, powodując zadowolenie nawet najbardziej wymagającego klienta.

    Zapoznaj się bliżej z naszą ofertą i dołącz do nas : ) !