Samodzielny Kucharz / Zastępca Szefa Kuchni
Imperiall.pl sp. z o.o.
Ustronie Morskie, Zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl
 • SAMODZIELNY KUCHARZ / ZASTĘPCA SZEFA KUCHNI Całoroczny Obiekt nad Morzem w Sianożętach Zatrudni na stanowisko : SAMODZIELNY KUCHARZ / ZASTĘPCA SZEFA KUCHNI Wymagania : doświadczenie min 5 lat w pracy na w / w stanowisku doświadczenie w prowadzeniu kuchni opartej na bufecie doświadczenie w prowadzeniu kuchni a'
 • la carte książeczka SANEPiD dobra organizacja pracy samodzielność umiejętność planowania i zamawiania zaopatrzenia wysoka kultura osobista umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja umiejętność zarządzania personelem brak nałogów niekaralność referencje Oferujemy : stała umowa o pracę stabilne zatrudnienie atrakcyjne wynagrodzenie elastyczny czas pracy realne możliwości rozwoju zawodowego niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w / w stanowisku praca zmianowa możliwość zakwaterowania i wyżywienia CV można przesłać również bezpośrednio na adres : Prosimy o umieszczanie klauzuli na swoim CV.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

  08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922). W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Imperiall.

  pl sp.z o.o.ul.Północna 6,Sianożęty,78-111 Ustronie Morskie, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję.

  Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku