Administrator Projektów Inwestycyjnych
UPC Schweiz GmbH
UPC Poland- 00-877 Warszawa, Al. "Solidarności" 171
3 d. temu

UPC Poland is the leader of digital cable services such as television, broadband Internet and telephony, which are used by almost 1,5 million customers all over Poland.

We are the member of the Liberty Global group with i. a. Virgin Media, Unitymedia and Ziggo.

We create moments which bring a smile or move to tears and we inspire to take action. Thanks to technology, infrastructure and content which we provide, we make our customers’ lives better.

Contact with loved ones, ability to access information or business development are easier, so you love every moment.

Szukasz stabilnej pracy w ciągle rozwijającej się firmie?

Interesuje Cię branża telekomunikacyjna?

Masz podstawową wiedzę z zakresu prawa, finansów i procesów inwestycyjnych?

Proponujemy :

pracę w ciągle inwestującej i rozwijającej się firmie telekomunikacyjnejwsparcie doświadczonych kierowników projektów i członków zespołuStabilne zatrudnienie w rozpoznawalnej na rynku organizacjiUmowę o pracęświadczenia dodatkowe (m.

in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, promocyjny pakiet usług UPC)

U nas zajmiesz się :

monitorowaniem rozliczenia wydatków ponoszonych w procesach inwestycyjnych dla klientów B2Bkontrolowaniem spójności i poprawności danych oraz dokumentacji projektowejwsparciem w budżetowaniu projektów oraz rozliczaniu wykonawcówobsługą procesu podpisywania umów z partnerami i innymi operatorami telekomunikacyjnymiprzygotowywaniem raportów i prezentacji związanych z podłączaniem usług B2Bprzygotowywaniem i akceptowaniem procesów ofertowych

Dlaczego Ty :

posiadasz już doświadczenie we wsparciu administracyjnym i finansowym projektów telekomunikacyjnych inwestycyjnychposiadasz podstawową wiedzę z zakresu prawa, finansów i procesów inwestycyjnychjesteś osobą dokładną i skrupulatną w pracy z dokumentami, umowami, danymi finansowymimasz zdolności organizacyjne i dobrze rozpoznajesz priorytetyjesteś osobą komunikatywną, łatwo nawiązujesz relacjeposługujesz się j.

angielskim w stopniu umożliwiającym rozmowę

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku