Praca w PZU
PZU SA
Nysa, Opolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy PZU, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Agenta Ubezpieczeniowego w PZU SA na terenie powiatu nyskiego.

Gwarantujemy jasno określone warunki rozwoju - takie same dla wszystkich agentów ubezpieczeniowych PZU w Polsce. W Twojej ofercie, obok ubezpieczeń majątkowych oraz komunikacyjnych, znajdą się też inne produkty spółek Grupy PZU skierowane do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych instytucji.

Przygotowaliśmy dla Ciebie program ustawowo wymaganych profesjonalnych szkoleń, które pozwolą na szybkie zdobycie wiedzy i podstawowych umiejętności niezbędnych do pracy w zawodzie Agenta.

Oferujemy : - system wynagrodzeń oparty o atrakcyjne prowizje, premie, konkursy - dodatkowe wsparcie finansowe w pierwszych 24 miesiącach pracy - indywidualną stałą pomoc i współpracę z Zespołem Sprzedaży - rozwój poprzez program profesjonalnych bezpłatnych szkoleń - wsparcie atrakcyjnym programem lojalnościowym dla Agentów - indywidualną ścieżkę kariery - elastyczne godziny pracy Oczekujemy : - komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych - wysokiego poziomu motywacji do pracy oraz samodyscypliny - silnego nastawienia na rozwój zawodowy - minimum średniego wykształcenia

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku