Młodszy Przedstawiciel ds. Sprzedaży Produktów Bankowych
Citi
Poland, MA, Warszawa
2 d. temu

Description

Przedstawiciel do spraw Sprzedaży Produktów Bankowych

Dołącz do najlepszych

Bez względu na to czy rozpoczynasz swoją karierę, czy masz już doświadczenie i myslisz o dalszym rozwoju, dołączając do Banku Handlowego w Warszawie S.

A. (działającego pod marką Citi Handlowy) jako Przedstawiciel do Spraw Sprzedaży Produktów Bankowych uczynisz krok w kierunku rozwoju swej kariery w ekscytującej branży bankowości detalicznej.

Czym będziesz się zajmował jako Przedstawiciel ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Twoim zadaniem będzie nawiązywanie kontaktów umożliwiających Ci sprzedaż i promowanie produktów finansowych Citi Handlowy.

Żeby to osiągnąć będziesz musiał wykazać się pełnym zaangażowaniem, samodzielnością i chęcią rozwijania swych umiejętności pod okiem ekspertów.

Będziesz także uczestniczył w branżowych targach i konferencjach w naszym regionie. W dordze do sukcesu pomoże Ci z pewnością umiejętność nawiązywania relacji z ludźmi oraz pozytywne nastawienie do pracy.

Co otrzymasz w zamian

Pomożemy Ci wkroczyć na dorgę rozwoju i nauki. Bogaty pakiet szkoleń i realne możliwości rozwoju zaprojektowane by pomóc Ci Uwolnić Twój Potencjał.

Chcemy byś świetnie się czuł w naszym towarzystwie, w tym celu zapewniamy fantastyczną atmosferę w profesjonalnym i dynamicznym zespole sprzedażowym.

A po pracy? Bogaty pakiet socjalny a w nim m.in. karta multisport, Pracowniczy Program Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę, Pakiet Swiadczeń Pozapłacowych, opieka medyczna jak i ubezpieczenia na życie.

Jak widzisz myślimy o wszystkim.

Czego oczekujemy od idealnego kandydata

Chcesz pracować w jednej z najbardziej przestiżowych instytucji finansowych na świecie. Lubisz ludzi, uwielbiasz z nimi rozmawiać i chcesz na tym oprzeć swą karierę.

Zależy Ci na elastycznym czasie pracy. Jesteś kreatywny i wiesz, że kluczem do sukcesu jest wysoka motywacja i gotowość do nauki od najlepszych.

Dołącz do naszego zespołu i Uwolnij Swój Potencjał

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku