Zastępca Kierownika Sklepu
Stokrotka Sp. z o.o.
Reda, pomorskie, Polska
3 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Reda

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z zespołem organizowanie pracy i motywowanie pracowników
  • Zamawianie towarów i zapewnienie ich dostępności dla klienta
  • Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów
  • Realizacja wyznaczonych celów
  • Praca na sali sprzedaży oraz dbanie o standardy pracy sklepu
  • Nasze wymagania

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz chęć rozwoju
  • Umiejętność współpracy z zespołem
  • Dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w branży handlowej / gastronomicznej lub pokrewnej mile widziane
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Karta zakupowa z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Wyprawka dla maleństwa
  • Szkolenia e-learningowe, stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
  • Realna szansa rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • szkolenia
  • Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".