monter izolacji przemysłowych
Randstad Polska
Opole, Polska
‎22 godz. temu

Chcesz podróżować i zarabiać kilka razy więcej niż w Polsce? Umiesz izolować? Zarabiaj w euro >

po przeliczeniu : 12 000 20 000 zł

oferujemy

  • umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku i wolne weekendy
  • regularne zjazdy do Polski, różne systemy : 2 na 1 lub 3 na 1 bądź 4 na 1 - w zależności od projektu
  • kursy, szkolenia, awans
  • zorganizowany transport i zakwaterowanie , bezpłatny sprzęt oraz ubiór roboczy
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
  • bezpłatne szkolenie przed wyjazdem z Polski
  • dodatkowe korzyści dla Ciebie : dofinansowanie do wypoczynku, pożyczkę mieszkaniową, zapomogi, opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę sportową, kursy i szkolenia
  • zadania

  • montaż i naprawa izolacji ciepłochronnych na obiektach przemysłowych (rafinerie / zakłady chemiczne),
  • izolacje są montowane na : rurociągi, kolana, trójniki, zawory
  • praca w 3 osobowych zespołach
  • oczekujemy

  • 1,5 - 2 lata doświadczenia w pracy przy montażu izolacji przemysłowych
  • certyfikatu VCA (możliwość wyrobienia w trakcie szkolenia)
  • Zadzwoń lub napisz sms na numer 725 300 308 lub 667 890 038 - oddzwonimy!

    Agencja zatrudnienia nr wpisu 47