Pracownik Serwisu Sprzątającego
Dussmann Polska Sp.z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Dussmann Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Warszawa ul. Poleczki oraz ul. Grzybowska

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ

Numer telefonu : 512 905 338

Oferujemy :

  • Dobra, stabilna praca umowa zlecenie / Umowa o Pracę 19,90 zł brutto,
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne,
  • TERMINOWE WYPŁATY!
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Szacunek i zrozumienie,
  • Elastyczny grafik (tygodniowy, dzienny).
  • Oczekujemy :

  • Umiejętności pracy na maszynie samojezdnej,
  • Dyspozycyjności pon. pt. 6 : 00-12 : 00 i sob. ndz. 7 : 00-11 : 00,
  • W przypadku braku umiejętności obsługi maszyn chęci do nauki,
  • Chęci do podjęcia pracy na stałe.
  • Zadania :

  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, wycieranie kurzy (m. in. z biurek, monitorów), utrzymanie w czystości łazienek i kuchni, zamiatanie terenu zewnętrznego, opróżnianie koszy na śmieci, maszynowe mycie posadzek, schodów i szyb (w okresie letnim),
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług na obiekcie.
  • Zgłoś tę pracę