Załadunek/Rozładunek kontenera - Gdańsk
Eurokadra S.A.
Gdańsk
2 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Załadunek / Rozładunek kontenera - Gdańsk Gdańsk

Opis stanowiska

  • rozładunek (ręczny) i załadunek (ręczny) kontenerów
  • 1 lub 2 lub 3 kontenery dziennie)

    Wymagania

  • dyspozycyjność w dni powszednie, w godzinach porannych (od 7 : 00 lub 8 : 00)
  • mile widziane doświadczenie przy rozładunku / załadunku kontenerów
  • sprawność fizyczna
  • Oferujemy

  • wynagrodzenie w zależności od ilości rozładowanych kontenerów od 2000 - 3000 zł miesięcznie
  • Zgłoś tę pracę