Lakiernik meblowy (k/m) Niemcy
acrobat GmbH Personaldienstleistungen
Katowice, Śląskie
6 d. temu

www.acrobat-personal.de Lakiernik meblowy (k / m) Niemcy Miejsce pracy : Achern ZAKRES OBOWIĄZKÓW : lakierowanie drewna czyszczenie, szczotkowanie i bajcowanie elementow drewnianych czyszczenie form wtryskowych WYMAGANIA : znajomosc jezyka niemieckiego pozwalajaca na porozumienie sie w pracy wyksztalcenie jako lakiernik albo malarz doswiadczenie w lakierowani i obrobce drewna doswiadczenie w pracy przy zabudowaniu wyposazenia do sklepow Doswiadczenie w pracy przy zabudowaniu mebli dokladnosc, samodzielne myslenie i odpowiedzialnosc Twoje korzyści w skrócie : Nasi pracownicy posiadają stałą umowę o pracę z nami i pracują dla naszych klientów Wynagrodzenie zgodnie z układem taryfowym BAP (w zależności od wykszałcenia i stanowiska od 9,23 € do 20,23 € na godzinę) Możliwość spotkania ciekawych firm i miejsc pracy i rozwiniecia wiedzę Znamy miejsca pracy i dbamy o Twoje bezpieczeństwo! Pomożemy Ci w złożeniu wniosku na rodzinne (Kindergeld).

Pomoc w znalezieniu mieszkania dla Ciebie i Twojej rodziny. Ubezpieczenie na zdrowie w jednej z największych Ubezpieczalni w Niemczech.

Gwarantujemy pomoc w załatwianiu spraw urzędowych. Praca w okolicach Karlsruhe,Achern, Offenburg,Lahr, Schrambeg, Emmedingen (Schwarzwald) Zainteresowaliśmy Ciebie?

To już dzisiaj przyszli nam swoje CV w Formacie PDF z dopiskiem " Lakiernik meblowy K-16120" Prosimy o zrozumienie, że odezwiemy się tylko do wybranych kandydatów.

Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.)".

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku