pracownik kompletacji magazynu
Green Business Centre Sp. z o.o.
Błonie, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Green Factory jest liderem w produkcji świeżych, ciętych i pakowanych warzyw. Oferujemy pod marką Fit & Easy starannie wyselekcjonowane produkty, aby oddać świeżość i smak płynące z natury.

Green Factory to nowoczesne obiekty magazynowo - produkcyjne, w których cała produkcja odbywa się w trzech fabrykach w Polsce i na Ukrainie.

Pierwotnie firma Green Factory zajmowała się produkcją i sprzedażą świeżych warzyw. Od 2006 roku, obserwując dynamicznie rozwijający się rynek produktów typu convenience, rozszerzała asortyment produktów o świeże, umyte i pocięte warzywa pod marką Fit & Easy, a od roku 2015 firma skupia się już tylko na produktach z kategorii Ready to Eat sukcesywnie poszerzając asortyment o nowe linie produktowe, w tym również produkty private label.

Klientami firmy są największe sieci handlowe w Polsce, a także rynek tradycyjny oraz HoReCa (np. McDonald’s). Najwyższą jakość produktów docenili również Odbiorcy z tak wymagających rynków jak np.

Niemcy, Czechy, Słowacja, Skandynawia, Ukraina, gdzie kierowany jest eksport.

Aktualnie w ramach grupy Green Factory znajdują się wyspecjalizowane w poszczególnych obszarach spółki : Green Factory (działająca w kanale nowoczesnym), Green Factory Bronisze (działająca na rynku tradycyjnym), Green Factory Logistics (Transport i logistyka kontraktowa oraz GF Trans (transport międzynarodowy)

Zadania :

  • repalaetyzacja towaru pod klienta
  • transport palet z towarem na obszarze magazynu
  • kompletacja zamówień pod klienta
  • prawidłowe oznakowanie palet / kartonów etykietą dedykowaną pod klienta
  • wydruk dokumentów - etykiety paletowe
  • Oczekujemy :

  • doświadczenie w pracy na stanowisku
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna, (warunek konieczny )
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • obra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej,
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
  • atrakcyjny system wynagradzania i premiowania
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • praca zmianowa
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie karty Multisport, bony świąteczne, karta na posiłki,
  • Zgłoś tę pracę