Główna Księgowa (K/M)
Michael Page
Legnica, dolnośląskie
‎10 godz. temu
source : Goldenline

Podsumowanie / Job summary :

Obecnie dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Legnicy - poszukujemy osoby na stanowisko głównej księgowej.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie kilkuosobowym działem księgowym, ścisłą współpracę z kadrą zarządczą, pełną sprawozdawczość oraz kwestie podatkowe.

brbr

Kogo szukamy / Profile description :

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse / księgowość);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem księgowym; nastawienie na ciągłe doskonalenie, rozwój podległego zespołu;
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Otwartość, chęć do szukania nowych rozwiązań oraz usprawniania istniejących;
  • Zdolność do pracy pod presją czasu;
  • Wysoko rozwinięta umiejętność planowania pracy oraz nadawania priorytetów poszczególnym zadaniom.
  • Opis stanowiska / Job description :

  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Organizowanie pracy działu księgowości; delegowanie uprawnień oraz rozliczanie z zadań;
  • Tworzenie rezerw;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT) oraz reprezentacja Spółki przed organami Skarbowymi;
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości;
  • Nadzór nad dokumentacją;
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi;
  • Raportowanie do Dyrektora Zarządzającego;
  • Ścisła współpraca z działem kontrolingu oraz innymi działami operacyjnymi.
  • Oferujemy / We offer :

  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Warunki pracy umożliwiające rozwój oraz dalsze poszerzanie kompetencji;
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych