CIEŚLA SZALUNKOWY Niemcy lub Holandia
PM Staffing
Katowice, Śląskie
‎6 godz. temu
source : Lento.pl

Prowadzimy aktualnie rekrutacje na stanowiska Cieśli Szalunkowego - betoniarza, samodzielne brygady oraz Brygadzistów. Dla firmy która, realizuje projekty budowlane na terenie Niemiec i Holandii.

Zajmuje się głównie stanem surowym, budująca biurowce, fabryki, obiekty mieszkaniowe oraz mosty i wiadukty. Firma współpracuje ze znanymi zleceniodawcami jak Zublin, Hochtief, Deutsche Bahn.

Kandydatom oferujemy : Rodzaj pracy : Pełny etat - umowę o prace (podpisanie umowy w Polsce) - bezpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec oraz Holandii - opiekę polskiego koordynatora - dojazd do pracy - atrakcyjne zarobki - zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzień - szkolenie VCA (certyfikat ważny przez 10 lat) Wynagrodzenie godzinowe ok 15.

00 Euro netto / godz. lub wyższe w zależności od doświadczenia Wamagania : - minimum 2 letnie udokumentowane doswiadczenie zawodowe na wyzej opisanch stanowiskach - znajomosc rysunku technicznego Mile widziana znajomosc jezyka oraz certyfikat VCA do pracy w Holandii ale nie jest to warunek konieczny.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku