Firma CAREX poszukuje kandydatów na stanowisko: PH
CAREX Nr 1 Sp. z o.o.
Nowy Sącz, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma CAREX istnieje na rynku od 20 lat i należy do grupy PROFIAUTO. Zajmuje się sprzedażą części zamiennych do samochodów, a także wyposażeniem dla warsztatów samochodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko : PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (miejsce pracy : Województwo Małopolskie).

Opis stanowiska : Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi klientami na terenie województwa Małopolskiego Zdobywanie informacji o powierzonym terenie, lokalizacji klientów, zmianach na rynku lokalnym Organizowanie szkoleń i wyjazdów promocyjnychWymagania : Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie wyższe) Minimum roczne doświadczenie na stanowisku handlowca Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej Certyfikaty ukończonych szkoleń będą dodatkowym atutem Wysokie zdolności sprzedażowe Konieczne prawo jazdy kategorii B -

praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu Obsługa komputera e-mail, pakiet Office, etcOferujemy : Umowę o pracę Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie Pracę w doświadczonym zespole Szkolenia produktowe i sprzedażowe z możliwością rozwoju zawodowego Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników Samochód służbowy, telefon służbowy.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku